Członkowie Zespołu „Młodzi Duchem” i Klubu Seniora wspólnie z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Górzycy 22 października br. zorganizowali Dzień Seniora na sali przy OPS-ie pt. „ Podróż do przeszłości, czyli spotkanie z piosenką lat 70-tych”. Celem jaki nam przyświecał były wspomnienia „ o czasach, w których pozostało młode serce”, przy smacznym poczęstunku przygotowanym przez seniorów. Seniorki jednak stanęły na wysokości zadania i barwnymi strojami z tamtych lat przypomniały nam tamte czasy. Pani Wiesia była hipiską, Pani Czesia przepiękną damą, Pani Danusia zresztą też, a Pani Tosia przypomniała Pelagię z PGR-u.  Było miło, sympatycznie i bardzo wesoło, a za pomysł i odwagę Panie otrzymały nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Pana Roberta Stolarskiego,  to był miły akcent, bo z upominkiem wyszedł prawie każdy obecny na spotkaniu. Zespół „Młodzi Duchem” zadbał o oprawę muzyczną spotkania, gościnnie występowała też „Kapela Tadka”  z Kostrzyna.