wielkanoc2017

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składamy wszystkim mieszkańcom Gminy Górzyca najserdeczniejsze życzenia:

Niechaj świąteczne dni upłyną w ciepłej atmosferze serdecznych spotkań rodzinnych,w duchu staropolskiej tradycji, z wielkanocnym barankiem, barwnymi pisankami i wesołym dyngusem. Oby miły nastrój tych pięknych, wiosennych świąt dał wszystkim Państwu wiele radości i szczęścia, a dobre świąteczne życzenia przyniosły wszelką pomyślność oraz spełnienie planów, zamierzeń i marzeń.

Krzysztof Bańka                                                        Robert Stolarski

Przewodniczący Rady Gminy                                 Wójt Gminy Górzyca