• top_small8.png
  • top_small9.png
  • top_small6.png
  • top_small5.png
  • top_small1.png
  • top_small4.png
  • top_small7.png
  • top_small3.png
  • top_small2.png
Smaller Default Larger

Już kolejny raz uczniowie klas 0- 3 Szkoły Podstawowej w Górzycy uczestniczyli  21 marca 2017 roku w turnieju  gier i zabaw "Witamy wiosnę na sportowo" organizowanym przez Annę Wasilewską.  Reprezentacja każdej klasy uczestniczyła w konkurencjach sportowych przeplatanych zagadkami o tematyce sportowej. Wygrywali lepsi, ale każda klasa otrzymała dyplom. Spotkanie upłynęło w atmosferze współzawodnictwa i zdrowej rywalizacji.
   Anna Wasilewska

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Wiecej informacji o plikach cookies i polityce prywatnosci.

  Akceptuje plik cookies na tej stronie.