Od 20 marca startuje Szkoła Żywienia powołana w ramach projektu „Profilaktyka chorób układu krążenia i promocja zdrowego stylu życia w powiecie słubickim”, realizowanego przez Powiat Słubicki. Mieszkańcy powiatu będą mogli skorzystać z zajęć teoretycznych, będących wprowadzeniem do tematyki zdrowego żywienia, a potem na chętnych czekają zajęcia praktyczne, czyli zdrowe gotowanie pod okiem fachowców!

Załączniki do pobrania
Download this file (Szkoła Żywienia rusza w marc1 Górzyca(1).pdf)Szkoła Żywienia rusza w marc1 Górzyca(1).pdf153 kB