• top_small5.png
  • top_small3.png
  • top_small2.png
  • top_small7.png
  • top_small1.png
  • top_small9.png
  • top_small8.png
  • top_small4.png
  • top_small6.png
Smaller Default Larger

Od 20 marca startuje Szkoła Żywienia powołana w ramach projektu „Profilaktyka chorób układu krążenia i promocja zdrowego stylu życia w powiecie słubickim”, realizowanego przez Powiat Słubicki. Mieszkańcy powiatu będą mogli skorzystać z zajęć teoretycznych, będących wprowadzeniem do tematyki zdrowego żywienia, a potem na chętnych czekają zajęcia praktyczne, czyli zdrowe gotowanie pod okiem fachowców!

Najpierw teoria
W każdej gminie Powiatu Słubickiego odbędą się warsztaty teoretyczne. Tematyka dotyczyć będzie żywienia w poszczególnych jednostkach chorobowych. W każdej gminie odbędzie się 6 godzin wykładowych, podzielonych na dwa bloki tematyczne.

Blok 1

1. Żywienie u osób chorych na nadciśnienie
2. Żywienie u osób chorych na hipercholesterolemię i triglicerlemię
3. Żywienie u osób chorych na miażdżycę

Blok 2

1.Podstawy zdrowego żywienia u osoby zdrowej – profilaktyka chorób układu krążenia
2. Żywienie u osób chorych na cukrzycę
3. Żywienie u osób z zaburzeniem mikroflory jelitowej

GÓRZYCA – GMINNY OŚRODEK KULTURY

20.03.2017, (Poniedziałek) godz. 16:30-19:30, BLOK 2
28.03.2017, (Wtorek) godz. 16:30-19:30, BLOK 1
Zajęcia organizowane w ramach Szkoły Żywienia realizowane są przez firmę Tervis Magdalena Cieślak na zlecenie Powiatu Słubickiego, w ramach projektu „Profilaktyka chorób układu krążenia i promocja zdrowego stylu życia w powiecie słubickim”.
Kontakt: 796 422 416, mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WSTĘP WOLNY

Serdecznie zapraszamy!

Załączniki do pobrania
Download this file (Szkoła Żywienia rusza w marc1 Górzyca.pdf)Plakat informacyjny151 kB

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Wiecej informacji o plikach cookies i polityce prywatnosci.

  Akceptuje plik cookies na tej stronie.