• top_small2.png
  • top_small8.png
  • top_small3.png
  • top_small5.png
  • top_small6.png
  • top_small1.png
  • top_small7.png
  • top_small9.png
  • top_small4.png
Smaller Default Larger

W każdy ostatni poniedziałek miesiąca Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. organizuje spotkania lekarzy gorzowskiej lecznicy z mieszkańcami regionu zatytułowany "Wszechnica zdrowia, czyli wszystko co chcielibyście wiedzieć o zdrowiu ale baliście się lub nie wiedzieliście gdzie zapytać". W lutym spotkanie w ramach Wszechnicy Zdrowia poprowadzi dr n. med. Joanna Jursa- Kulesza - konsultant ds. antybiotykoterapii w gorzowskiej lecznicy, która opowie o aktualnych wytycznych dotyczących szczepień w różnych grupach wiekowych, szczepieniach wieku dziecięcego, kiedy należy szczepić, a kiedy i kogo nie poddawać szczepieniom. Powie też czy szczepionka może zaszkodzić.Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej (niski parter) szpitala przy ul. Dekerta 1 o godz. 10.30. SERDECZNIE ZAPRASZAMY

W załaczeniu plakat.

Załączniki do pobrania
Download this file (Wszechnica zdrowia_luty 2017.pdf)Wszechnica zdrowia_luty 2017.pdf158 kB

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Wiecej informacji o plikach cookies i polityce prywatnosci.

  Akceptuje plik cookies na tej stronie.