• top_small9.png
  • top_small4.png
  • top_small2.png
  • top_small1.png
  • top_small8.png
  • top_small5.png
  • top_small3.png
  • top_small6.png
  • top_small7.png
Smaller Default Larger

Wojskowy Komendant Uzupełnień informuję, że planowane jest uruchomienie II edycji szkolenia kobiet - ochotniczek spoza resortu obrony narodowej w zakresie walki wręcz - samoobrona.

Samoobrona kobiet to projekt bezpłatnych szkoleń. Najlepsi wojskowi instruktorzy będa uczyli i pokazywali Polkom, jak doskonalić umiejetności i techniki samoobrony. Link do strony interentowej Ministerstwa Obrony Narodowej

( www.mon.gov.pl/samoobrona-kobiet) szczegółowe informacje dotyczace szkolenia można uzyskać osobiście w Wojskowej Komendzie Uzupełnień w Gorzowie Wlkp lub telefonicznie ( tel. 261676724).

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Wiecej informacji o plikach cookies i polityce prywatnosci.

  Akceptuje plik cookies na tej stronie.