• top_small9.png
  • top_small2.png
  • top_small5.png
  • top_small6.png
  • top_small4.png
  • top_small1.png
  • top_small3.png
  • top_small7.png
  • top_small8.png
Smaller Default Larger

Zarządzenie Wójta Gminy w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu  ofert na realizację zadania w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu w 2017 r.

Załączniki do pobrania
Download this file (skanowanie.pdf)Treść zarządzenia833 kB
Download this file (Wzór ofert.pdf)Wzór ofert449 kB

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Wiecej informacji o plikach cookies i polityce prywatnosci.

  Akceptuje plik cookies na tej stronie.