• top_small3.png
  • top_small9.png
  • top_small4.png
  • top_small1.png
  • top_small7.png
  • top_small5.png
  • top_small6.png
  • top_small8.png
  • top_small2.png
Smaller Default Larger

Projekt „Wystrzałowa szkoła - doświadczam i wiem więcej!" skierowany jest do 160 uczniów i 8 nauczycieli Zespołu Szkół w Górzycy, w skład którego wchodzą Szkoła Podstawowa i Gimnazjum oraz Szkoły Podstawowej w Czarnowie. Projekt jest realizowany przez Gminę Górzyca w ramach Osi priorytetowej 8 Nowoczesna edukacja, Działania 8.2 „Wyrównywanie dysproporcji w jakości kształcenia na poziomie ogólnym oraz dostosowanie oferty edukacyjnej do potrzeb uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych i zdrowotnych”, Poddziałania 8.2.1. „Wyrównywanie dysproporcji w jakości kształcenia na poziomie ogólnym oraz dostosowanie oferty edukacyjnej do potrzeb uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych i zdrowotnych- projekty realizowane poza formułą ZIT”. Ma on na celu zmniejszenie dysproporcji w jakości kształcenia przedmiotów matematyczno-przyrodniczych poprzez dostosowanie oferty do zdiagnozowanych potrzeb uczniów i nauczycieli. Projekt będzie trwał od stycznia 2017 roku do k. października 2017. Jego organizacja przyczyni się wyrównania szans edukacyjnych uczniów, zarażenia ich uczuciem do przedmiotów ścisłych, zgłębiania wiedzy poprzez jej doświadczanie. W ramach działań opartych na metodzie eksperymentu odbędą się zajęcia wyrównawcze dla uczniów ze szczególnymi potrzebami oraz zajęcia dodatkowe rozwijające uzdolnienia, realizowane w nowo doposażonych pracowniach przystosowanych do przeprowadzania doświadczeń. Zaplanowaliśmy również pozaszkolne warsztaty przyrodnicze i chemiczne oraz wyjazd edukacyjny, by w praktyce dopełnić wiedzę książkową. A także cykl szkoleń uzupełniających i podnoszących umiejętności nauczycieli w obszarze nauczania eksperymentu.

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Wiecej informacji o plikach cookies i polityce prywatnosci.

  Akceptuje plik cookies na tej stronie.