• top_small3.png
  • top_small5.png
  • top_small4.png
  • top_small6.png
  • top_small2.png
  • top_small1.png
  • top_small8.png
  • top_small9.png
  • top_small7.png
Smaller Default Larger

Mikołajki to czas bardzo wyczekiwany przez najmłodszych przez cały rok. W dniu 13 grudnia 2016r  w Bibliotece Gminnej w Górzycy odbyły się dwa spotkania świąteczno- mikołajkowe dla dzieci z klasy II Szkoły Podstawowej w Górzycy. W spotkaniach uczestniczyło 26 dzieci z wychowawcami. Zajęcia prowadziła zaproszona animatorka Pani Klaudia Klimek z Kostrzyna nad Odrą, która wcielając się w postać elfa wprowadziła dzieci świąteczny nastrój. Imprezę rozpoczęła od zabawy integracyjnej tak, aby każdy z uczestników mógł się przedstawić i powiedzieć kilka słów o sobie. A potem same przyjemności, zabawa i malowanie twarzy. Na koniec spotkania każde dziecko otrzymało prezent od świętego Mikołaja oraz pamiątkowe baloniki przygotowane przez Panią Klaudię.

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Wiecej informacji o plikach cookies i polityce prywatnosci.

  Akceptuje plik cookies na tej stronie.