• top_small6.png
  • top_small9.png
  • top_small1.png
  • top_small4.png
  • top_small7.png
  • top_small5.png
  • top_small3.png
  • top_small2.png
  • top_small8.png
Smaller Default Larger

W dniu 24 listopada 2016r  w bibliotece odbyły się warsztaty plastyczne z dziećmi z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. Czytaliśmy literaturę o misiach. Nie zabrakło też luźnej pogadanki o tych miłych pluszowych maskotkach. Dzieci poznały wiele ciekawostek z życia żyjących misiów w różnych stronach świata. Podczas zajęć dzieci wykonywały różnego rodzaju zakładki do książek oraz opowiadały o swoich pupilach.

 

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Wiecej informacji o plikach cookies i polityce prywatnosci.

  Akceptuje plik cookies na tej stronie.