• top_small6.png
  • top_small9.png
  • top_small1.png
  • top_small4.png
  • top_small7.png
  • top_small5.png
  • top_small3.png
  • top_small2.png
  • top_small8.png
Smaller Default Larger

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjne z przedstawicielem firmy piTERN dotyczące zakładania instalacji fotowoltaicznych. Spotkanie odbędzie się w dn. 29 listopada 2016 r. (wtorek)  o godz. 17:00 w Centrum Spotkań Polsko-Niemieckich w Górzycy (sala konferencyjna).

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Wiecej informacji o plikach cookies i polityce prywatnosci.

  Akceptuje plik cookies na tej stronie.