• top_small7.png
  • top_small4.png
  • top_small2.png
  • top_small3.png
  • top_small8.png
  • top_small6.png
  • top_small5.png
  • top_small9.png
  • top_small1.png
Smaller Default Larger

Informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem Nr 120.8.2016 Wójta Gminy Górzyca dzień 31 października 2016r.(poniedziałek) będzie dniem wolnym od pracy w Urzędzie Gminy w Górzycy w zamian za pracującą sobotę w dniu 19 listopada 2016 roku.

Załączniki do pobrania
Download this file (ZARZĄDZENIE NR 120.8.2016   W SPR. DNIA WOLNEGO.pdf)Zarządzenie Nr 120.8.2016 Wójta Gminy Górzyca133 kB

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Wiecej informacji o plikach cookies i polityce prywatnosci.

  Akceptuje plik cookies na tej stronie.