Wójt Gminy Górzyca informuje o rozpoczęciu prac w zakresie opracowania projektu budżetu Gminy Górzyca na 2017r. Tworząc budżet, będący planem finansowym funkcjonowania i rozwoju wspólnoty samorządowej, realizując jednocześnie zasadę jawności gospodarki finansowej gminy, Wójt Gminy Górzyca zwraca się z prośbą o przekazywanie wskazówek i wniosków dotyczących uwzględnienia poszczególnych zadań przy tworzeniu projektu budżetu. Wnioski w formie pisemnej należy składać w terminie do 15 października 2016r. drogą pocztową na adres: Urząd Gminy w Górzycy, ul. 1 Maja 1, 69-113 Górzyca, osobiście w sekretariacie Urzędu lub na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..