• top_small1.png
  • top_small8.png
  • top_small3.png
  • top_small4.png
  • top_small2.png
  • top_small9.png
  • top_small6.png
  • top_small5.png
  • top_small7.png
Smaller Default Larger

Wójt Gminy Górzyca informuje o rozpoczęciu prac w zakresie opracowania projektu budżetu Gminy Górzyca na 2017r. Tworząc budżet, będący planem finansowym funkcjonowania i rozwoju wspólnoty samorządowej, realizując jednocześnie zasadę jawności gospodarki finansowej gminy, Wójt Gminy Górzyca zwraca się z prośbą o przekazywanie wskazówek i wniosków dotyczących uwzględnienia poszczególnych zadań przy tworzeniu projektu budżetu. Wnioski w formie pisemnej należy składać w terminie do 15 października 2016r. drogą pocztową na adres: Urząd Gminy w Górzycy, ul. 1 Maja 1, 69-113 Górzyca, osobiście w sekretariacie Urzędu lub na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Wiecej informacji o plikach cookies i polityce prywatnosci.

  Akceptuje plik cookies na tej stronie.