• top_small8.png
  • top_small9.png
  • top_small6.png
  • top_small5.png
  • top_small1.png
  • top_small4.png
  • top_small7.png
  • top_small3.png
  • top_small2.png
Smaller Default Larger

W dniu 06.09.2016 r. dokonano odbioru zadania pn. „Przebudowa drogi gminnej - ul. Świerczewskiego w Górzycy”. Roboty budowlane obejmowały przebudowę odcinka o dł. ca 330 mb od ul. Kostrzyńskiej (DK nr 31 do ul. Ogrodowej) oraz łącznika do ul. Kostrzyńskiej o dł. 70 mb. W ramach zadania wykonano nową nawierzchnię bitumiczną o szerokości 7 m (na istniejącej drodze brukowej) wraz z przebudową części wjazdów na posesje. Powyższe prace wykonała firma  Przedsiębiorstwo Drogowe Kontrakt Sp. z o.o. z Krosna Odrzańskiego. Całkowity koszt zadania wyniósł  270 696,06 zł brutto. Modernizacja w/w drogi zwiększy płynność ruchu oraz poprawi bezpieczeństwo komunikacyjne. W drugim etapie zostaną wykonane prace polegające na przebudowie skrzyżowania ulicy Świerczewskiego i Ogrodowej w celu skutecznego odprowadzenia wód opadowych z wyremontowanej drogi oraz skrzyżowania do rowów melioracyjnych znajdujących się w parku wiejskim. Rozpoczęcie robót planowane jest na 14.09.2016 r.

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Wiecej informacji o plikach cookies i polityce prywatnosci.

  Akceptuje plik cookies na tej stronie.