• top_small6.png
  • top_small1.png
  • top_small9.png
  • top_small4.png
  • top_small8.png
  • top_small7.png
  • top_small3.png
  • top_small5.png
  • top_small2.png
Smaller Default Larger

W dniu 04.09.2016 r. na kortach Kompleksu Sportowo – Rehabilitacyjnego odbył się turniej tenisa ziemnego dla dzieci pn. „Wakacyjne wspomnienie - turniej tenisa ziemnego dla dzieci o Puchar Starosty Powiatu Słubickiego.” W tenisowe szranki stanęło 34 młodych zawodników w czterech kategoriach wiekowych. Pomimo małych psikusów pogodowych turniej był na wysokim poziomie umiejętności zawodniczych ,co spowodowało, że walka o czołowe miejsca była bardzo zacięta i trwała do ostatnich piłek. Tradycją górzyckich turniejów jest to, że nikt nie wyjeżdża z pustymi rękami i tak było tym razem. Miejsca na podium były uhonorowane  przepięknymi pucharami i dyplomami, a tym którym zabrakło szczęścia Starosta Słubicki pan Marcin Jabłoński wręczył okolicznościowe statuetki i dyplomy.

Wszyscy zawodnicy zostali również uhonorowani drobnymi nagrodami rzeczowymi, na które złożył się sprzęt sportowy, odzież sportowa i inne drobiazgi zakupione w ramach dotacji pochodzącej z Powiatu Słubickiego. W trakcie turnieju dzieci mogły korzystać z napoi zimnych i ciepłych, uzupełnić straty energetyczne owocami czy czymś słodkim, a całość podsumowali pizzą.  W kategorii Chłopców do lat 16 pierwsze miejsce zdobył Bartosz Żukliński z Górzycy, na drugim stopniu podium uplasował się Ksawery Rupniak z Kostrzyna nad Odrą, a trzecie miejsce przypadło w udziale Maciejowi Duszyńskiemu z Górzycy. Na pozostałych miejscach znaleźli się Hubert Konieczny, Mateusz Dereń, Wojciech Dereń.  W kategorii dziewcząt do lat 14 pierwsze miejsce zdobyła Dominika Podhajecka Górzyca, drugie miejsce przypadło siostrze Wiktorii Podhajeckiej z Górzycy, a na trzecim stopniu podium stanęła Julia Stolarska z Górzycy. Kolejne miejsca zajęły Kornelia Stadnik, Klaudia Koryzna, Roksana Koryzna, Magdalena Szychowska. W kategorii chłopców do lat 12 na pierwszym stopniu podium stanął Jakub Mizerski  ze Słubic, drugie miejsce przypadło w udziale Jonatanowi Jabłońskiemu również ze Słubic, a trzecie miejsce zajął Hubert Kamiński z Górzycy. Na kolejnych miejscach uplasowali się Jakub Duszyński, Michał Timofiejczyk, Kacper Janicki, Maciej Poznański.  W ostatniej kategorii ale za to najbardziej licznej  do 9 roku życia pierwsze miejsce zdobył Jacek Biernacki z Ośna Lubuskiego, na drugim miejscu uplasowała się Natalia Waszak z Rzepina, trzecie miejsce zajął Wiktor Łobaczewski z Rzepina. Na kolejnych miejscach znaleźli się następujący zawodnicy: Daniel Ciesielski, Kajetan Konieczny, Antoni Dujicz, Mateusz Kowalski, Jakub Timofiejczyk, Oliwia Parkoła, Bartosz Dybka, Oskar Czarnogrecki, Bartosz Parkała, Hanna Pudliszewska, Julia Stangreciak.  Górzycki Klub Tenisowy Smecz dziękuje władzom Powiatu Słubickiego za udzieloną dotację i wsparcie w rozwoju tenisa ziemnego w Powiecie Słubickim.

 

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Wiecej informacji o plikach cookies i polityce prywatnosci.

  Akceptuje plik cookies na tej stronie.