• top_small2.png
  • top_small8.png
  • top_small3.png
  • top_small5.png
  • top_small6.png
  • top_small1.png
  • top_small7.png
  • top_small9.png
  • top_small4.png
Smaller Default Larger

Środowiskowy Dom Samopomocy w Górzycy informuje,
że 6 września 2016 r. w godz. od 11.00 do 14.00 (budynek Ośrodka Pomocy Społecznej)
będzie można  skorzystać z bezpłatnych  konsultacji psychiatry.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny
Tel. 501950056.

Załączniki do pobrania
Download this file (konsultacje psychiatry.pdf)konsultacje psychiatry.pdf186 kB

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Wiecej informacji o plikach cookies i polityce prywatnosci.

  Akceptuje plik cookies na tej stronie.