• top_small7.png
  • top_small4.png
  • top_small2.png
  • top_small3.png
  • top_small8.png
  • top_small6.png
  • top_small5.png
  • top_small9.png
  • top_small1.png
Smaller Default Larger

Wójt Gminy Górzyca poszukuje osoby posiadającej własny samochód chętnej do dowożenia dziecka niepełnosprawnego z terenu Gminy Górzyca do placówki oświatowej w  Gorzowie Wlkp. i z powrotem, we wszystkich dniach nauki szkolnej, tj. od dnia 01.09.2016 r. do 30.06.2017 r. W przypadku zainteresowania ofertą pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 95 7591882 w celu umówienia spotkania z Wójtem Gminy Górzyca, który udzieli szczegółowych informacji na temat zatrudnienia.

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Wiecej informacji o plikach cookies i polityce prywatnosci.

  Akceptuje plik cookies na tej stronie.