• top_small3.png
  • top_small8.png
  • top_small9.png
  • top_small5.png
  • top_small6.png
  • top_small4.png
  • top_small7.png
  • top_small2.png
  • top_small1.png
Smaller Default Larger

Na cmentarzu komunalnym w Czarnowie zamontowana została nowa brama oraz furtka. Powyższe zadanie zostało wykonane zgodnie z wnioskiem mieszkańców sołectwa Czarnów w ramach funduszu sołeckiego na rok 2016. Wykonawcą prac była firma STALMET Szymon Barth z Czarnowa. Zakres prac obejmował demontaż dotychczasowej  bramy wejściowej oraz furtki na cmentarzu komunalnym w Czarnowie oraz  wykonanie i montaż nowej bramy i furtki z elementów  stalowych zabezpieczonych przed korozją oraz malowanych proszkowo. Wartość zadania wyniosła 7000,00 zł brutto. Celem przedsięwzięcia była przede wszystkim poprawa wizerunku i estetyki wsi Czarnów.

 

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Wiecej informacji o plikach cookies i polityce prywatnosci.

  Akceptuje plik cookies na tej stronie.