• top_small3.png
  • top_small8.png
  • top_small9.png
  • top_small5.png
  • top_small6.png
  • top_small4.png
  • top_small7.png
  • top_small2.png
  • top_small1.png
Smaller Default Larger

Górzycki Klub Tenisowy Smecz informuje,  iż otrzymał wsparcie finansowe z Powiatu Słubickiego na przeprowadzenie turnieju tenisa ziemnego dla dzieci pn. ”Wakacyjne wspomnienie – turniej tenisa ziemnego dla dzieci o puchar Starosty Powiatu Słubickiego„. W związku z powyższym rozpoczynamy nabór chętnych zawodników i zawodniczek w wieku od lat 6 do 15 chcących sprawdzić swoje siły na kortach w Górzycy. Nabór uczestników do turnieju potrwa do dnia 19.08.2016 r. do godziny 15.00, a zgłoszenia będą przyjmowane pod numerami telefonów 095 759 18 82 i 604 071 319. W zależności od ilości zgłoszeń zostanie przygotowany system i sposób rozgrywek. Turniej odbędzie się na kortach Kompleksu Sportowo – Rehabilitacyjnego w Górzycy przy ul. Różanej 41  w dniu 27.08.2016 o godzinie 10.00 zbiórka uczestników do 9.30. Organizator zapewnia fajną zabawę , napoje regeneracyjne a na najlepszych będą czekały puchary i nagrody rzeczowe. 

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Wiecej informacji o plikach cookies i polityce prywatnosci.

  Akceptuje plik cookies na tej stronie.