• top_small6.png
  • top_small9.png
  • top_small1.png
  • top_small4.png
  • top_small7.png
  • top_small5.png
  • top_small3.png
  • top_small2.png
  • top_small8.png
Smaller Default Larger

URZĄD GMINY W GÓRZYCY INFORMUJE, ŻE W DNIACH  18 -22 LIPCA 2016r, PRACOWNIK  OBSŁUGUJĄCY SPRAWY Z ZAKRESU EWIDENCJI DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ BĘDZIE PRZEBYWAŁ NA URLOPIE. UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE WSZYSTKIE SPRAWY Z ZAKRESU CENTRALNEJ EWIDENCJI  I  INFORMACJI O DZIAŁALNOSCVI GOSPODARCZEJ MOŻNA ZAŁATWIĆ W KAZDYM INNYM URZĘDZIE GMINY LUB MIASTA. ZA EWENTUALNE UTRUDNIENIA SERDECZNIE PRZEPRASZAMY.

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Wiecej informacji o plikach cookies i polityce prywatnosci.

  Akceptuje plik cookies na tej stronie.