• top_small3.png
  • top_small8.png
  • top_small9.png
  • top_small5.png
  • top_small6.png
  • top_small4.png
  • top_small7.png
  • top_small2.png
  • top_small1.png
Smaller Default Larger

Górzyca, 20 czerwca 2016r.

K O M U N I K A T


Zakład Gospodarki Komunalnej w Górzycy informuje mieszkańców wsi Laski Lubuskie, że w dniach:

•    23.06.2016r.   od godz. 08:00 do godz. 16:00.
NASTĄPI  PRZERWA W DOSTAWIE WODY !!!!Przerwa w dostawie wody spowodowana będzie brakiem prądu. (-) Kierownik   Zakładu
Gospodarki Komunalnej
w Górzycy 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Wiecej informacji o plikach cookies i polityce prywatnosci.

  Akceptuje plik cookies na tej stronie.