• top_small8.png
  • top_small9.png
  • top_small6.png
  • top_small5.png
  • top_small1.png
  • top_small4.png
  • top_small7.png
  • top_small3.png
  • top_small2.png
Smaller Default Larger

               Zakład Gospodarki Komunalnej w Górzycy informuje mieszkańców wsi Czarnów,
że w dniu 02.06.2016r.   od godz. 08:00 do godz. 12:00.

NASTĄPI  PRZERWA W DOSTAWIE WODY !!!!

ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY.

(-) z up. Kierownika Zakładu
Gospodarki Komunalnej
w Górzycy
Katarzyna Matuk


 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Wiecej informacji o plikach cookies i polityce prywatnosci.

  Akceptuje plik cookies na tej stronie.