• top_small4.png
  • top_small9.png
  • top_small8.png
  • top_small6.png
  • top_small1.png
  • top_small7.png
  • top_small3.png
  • top_small2.png
  • top_small5.png
Smaller Default Larger

W dniach od 1 czerwca do 29 lipca 2016r. w wylosowanych gospodarstwach rolnych w całej Polsce zostanie przeprowadzone badanie struktury gospodarstw rolnych, które ma na celu pozyskanie danych m.in. na potrzeby oceny zastosowanych i kształtowanych narzędzi Wspólnej Polityki Rolnej oraz dostarczenie informacji pozwalających na dokonanie analizy zmian w strukturze gospodarstw rolnych. Rolnicy będą mogli przekazać dane przez Internet, telefonicznie lub ankieterowi statystycznemu.

Załączniki do pobrania
Download this file (Badanie struktury gospodarst rolnych.pdf)Badanie struktury gospodarst rolnych.pdf2230 kB

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Wiecej informacji o plikach cookies i polityce prywatnosci.

  Akceptuje plik cookies na tej stronie.