• top_small3.png
  • top_small9.png
  • top_small4.png
  • top_small1.png
  • top_small7.png
  • top_small5.png
  • top_small6.png
  • top_small8.png
  • top_small2.png
Smaller Default Larger

14 -15 maja br. w  Kostrzynie nad Odrą w ramach imprezy „Kostrzyn na fali” zorganizowano    koncerty, warsztaty tematyczne oraz liczne rozrywki dla dzieci. Z wyżej wymienionych atrakcji mogli skorzystać mieszkańcy Kostrzyna nad Odrą jak i mieszkańcy okolicznych miejscowości. Gminę Górzyca reprezentował Środowiskowy Dom Samopomocy, prezentując prace uczestników Domu oraz Galeria „A po co…”   Krzysztofa  Danickiego , który prowadził warsztaty ceramiczne,  cieszące się dużym zainteresowaniem .  Tego rodzaju spotkania umożliwiają  nie tylko prezentację  prac uczestników Środowiskowych Domów Pomocy, ale także dają wiedzę na temat instytucji wspierających osoby niepełnosprawne.

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Wiecej informacji o plikach cookies i polityce prywatnosci.

  Akceptuje plik cookies na tej stronie.