OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W GÓRZYCY INFORMUJE MIESZKAŃCÓW GMINY GÓRZYCA, ŻE Z DNIEM 01 LISTOPADA 2015 r.ROZPOCZYNA SIĘ NOWY ROK ŚWIADCZENIOWY DLA ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH. WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH PROSI SIĘ O SKŁADANIE NOWYCH WNIOSKÓW OD DNIA 01 WRZEŚNIA 2015r. OSOBY, KTÓRE ZŁOŻĄ WNIOSKI DO KOŃCA WRZEŚNIA 2015r. BĘDĄ MIAŁY WYPŁACONE ŚWIADCZENIA DO KOŃCA LISTOPADA 2015r. NATOMIAST OSOBY, KTÓRE ZŁOŻĄ WNIOSKI PO 30 WRZEŚNIA 2015r. OTRZYMAJĄ NALEŻNE ŚWIADCZENIA W GRUDNIU 2015r. WNIOSKI NALEŻY SKŁADAĆ W OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ OD DNIA 01 WRZEŚNIA 2015r. CODZIENNIE TJ. OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH OD 07.30 DO GODZINY 15.00. WNIOSKI MOŻNA POBIERAĆ OD 25 SIERPNIA 2015r.