• top_small9.png
  • top_small1.png
  • top_small2.png
  • top_small4.png
  • top_small3.png
  • top_small8.png
  • top_small7.png
  • top_small5.png
  • top_small6.png
Smaller Default Larger

Zapraszamy serdecznie na piknik integracyjny który odbędzie się w dniu 31 maja 2015 r o godz. 14:30 na Kompleksie Sportowo Rehabilitacyjnym w Górzycy.

Załączniki do pobrania
Download this file (plakat_integracja.pdf)Plakat informacyjny1874 kB

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Wiecej informacji o plikach cookies i polityce prywatnosci.

  Akceptuje plik cookies na tej stronie.