• top_small3.png
  • top_small8.png
  • top_small4.png
  • top_small5.png
  • top_small6.png
  • top_small9.png
  • top_small2.png
  • top_small7.png
  • top_small1.png
Smaller Default Larger

9 maja 2015 r. w Słubicach odbędzie się kolejny "Powiatowy Piknik Organizacji Pozarządowych". Zgłoszenia do udziału w święcie fundacji i stowarzyszeń z terenu powiatu słubickiego można przesyłać do 24 kwietnia.Piknik ma na celu promocję działalności organizacji i ich wzajemnej integracji. Tegoroczna impreza odbywa się pod hasłem "Razem dla rozwoju". Społecznicy z terenu powiatu będą prezentować swoją działalność na deptaku przy ul. Jedności Robotniczej w Słubicach.

Podczas całodziennej imprezy rozstawione zostaną stoiska dla organizacji pragnących zaprezentować swoją działalność, nie zabraknie również występów artystycznych na scenie w wykonaniu dzieci i młodzieży. Dodatkowo organizatorzy zaplanowali trzy panele obywatelskie poświęcone aktywności społecznej, ochronie zdrowia i walorom przyrodniczym powiatu słubickiego.

Impreza oprócz dobrej zabawy i promocji aktywności społecznej, niesie ze sobą jeszcze  szczytny cel - wsparcie działalności prowadzonej przez słubickie Stowarzyszenie po PROstu, zajmujące się m.in. terapią dzieci z różnymi niepełnosprawnościami, wspomaganiem rozwoju najmłodszych oraz wsparciem dla rodzin. W trakcie pikniku prowadzona będzie zbiórka, z której dochód zostanie przeznaczony na działalność stowarzyszenia.

Organizacje zainteresowane udziałem w pikniku mogą zgłosić swój udział wypełniając załączony formularz i dostarczyć go do 24 kwietnia 2015 r., do siedziby Starostwa Powiatowego w Słubicach, ul. Piłsudskiego 20 lub za pośrednictwem poczty e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Organizatorami wydarzenia są: Powiat Słubicki, Fundacja na rzecz Collegium Polonicum, Słubicko-Frankfurckie Centrum Kooperacji oraz Stowarzyszenie po PROstu.

Powiatowy Piknik Organizacji Pozarządowych jest realizowany w ramach projektu „Modelowe taNGO” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Wiecej informacji o plikach cookies i polityce prywatnosci.

  Akceptuje plik cookies na tej stronie.