• top_small3.png
  • top_small8.png
  • top_small4.png
  • top_small5.png
  • top_small6.png
  • top_small9.png
  • top_small2.png
  • top_small7.png
  • top_small1.png
Smaller Default Larger

W miejscowościach: Owczary i Radówek zostały zamontowane urządzenia siłowni zewnętrznej: biegacz (wzmacnia mięśnie nóg i bioder ) i orbitrek (wzmacnia mięśnie górnych i dolnych kończyn), wahadło (wzmacnia mięśnie brzucha, bioder oraz kończyn dolnych i górnych) i twister (wpływa korzystnie na stawy biodrowe). Wykonawcą siłowni była firma STARMAX Marek Starczewski. Wartość prac wyniosła 19 477,05 zł, a Zleceniodawcą i płatnikiem było Polsko-Niemieckie Stowarzyszenie HUMANITAS.

Powstałe  obiekty mają na celu poprawę warunków życia mieszkańców i mają pełnić rolę miejsc spotkań i czynnego wypoczynku  mieszkańców miejscowości Owczary i Radówek. Zapraszamy więc do aktywnego korzystania z urządzeń mając nadzieję, że przy zgodnej z instrukcją eksploatacji posłużą  nam one długie lata.

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Wiecej informacji o plikach cookies i polityce prywatnosci.

  Akceptuje plik cookies na tej stronie.