Gorąco zapraszamy mieszkańców gminy Górzyca na 23.Finał WOŚP. Orkiestra rozbrzmiewać będzie w Górzycy, Żabicach i Pamięcinie. Gminny Ośrodek Kultury w Górzycy startuje o 15.00. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji: coś dla ducha i dla brzucha czyli bogaty program artystyczny i smakołyki domowej kuchni, licytację gadżetów, a wśród nich kołdry, poduchy, biżuteria, talony na odzież, voucher obejmujący jednogodzinny rejs statkiem po Odrze w dowolnie wybranym terminie oraz gadżety Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Przyjdź i zagraj razem z nami - być może dzięki Tobie uda nam się pobić zeszłoroczny rekord. ZAPRASZAMY!