• top_small7.png
  • top_small5.png
  • top_small9.png
  • top_small6.png
  • top_small3.png
  • top_small1.png
  • top_small8.png
  • top_small2.png
  • top_small4.png
Smaller Default Larger

W ramach ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie, 5 września 2014 roku, uczniowie kl. IV-VI wysłuchali utworów Henryka Sienkiewicza.    Celem akcji, której inicjatorem jest Prezydent Bronisław Komorowski, jest propagowanie bogactwa polskiej literatury, popularyzacja czytelnictwa oraz zwrócenie uwagi na potrzebę dbałości o polszczyznę i wzmacnianie tożsamości narodowej.

Utwory Henryka Sienkiewicza przybliżyli naszym uczniom rodzice: p. K. Ossowska i p. E. Pakos oraz p. P. Orłowska z Gminnej Biblioteki Publicznej Filia w Czarnowie, która współpracuje z naszą placówką już od kilku lat. Akcja ta zyskała uznanie zarówno wśród rodziców, jak i dzieci, dlatego też zamierzamy ją kontynuować. Serdecznie dziękujemy rodzicom i pani Orłowskiej za wsparcie naszej akcji.

                                                                                                                                Magdalena Chomicz

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Wiecej informacji o plikach cookies i polityce prywatnosci.

  Akceptuje plik cookies na tej stronie.