• top_small3.png
  • top_small8.png
  • top_small9.png
  • top_small5.png
  • top_small6.png
  • top_small4.png
  • top_small7.png
  • top_small2.png
  • top_small1.png
Smaller Default Larger

Zachęcamy wszystkich mieszkańców naszej gminy aby znaleźli czas na odpoczynek przy ulubionej książce. Na pólkach biblioteki pojawiły się nowe książki. Biblioteka co rocznie wzbogaca się o kilkaset nowych pozycji książkowych dla dorosłych, jak i dzieci, między innymi  z programu Biblioteki Narodowej,  który nosi nazwę „Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek”. W tym roku nasza biblioteka otrzymała dofinansowanie w kwocie 3500zł.

Wioletta Stolarska

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Wiecej informacji o plikach cookies i polityce prywatnosci.

  Akceptuje plik cookies na tej stronie.