Górzycki Klub Tenisowy „SMECZ” serdecznie zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 4 do 15 roku życia do  wzięcia udziału w turnieju tenisa ziemnego dla dzieci pn. „Wakacyjne wspomnienia” o „Puchar Starosty Powiatu Słubickiego”. Turniej będzie rozgrywany w trzech kategoriach wiekowych: JUNIOR MŁODSZY, ŻAK, SKRZAT i odbędzie się dnia 30 sierpnia 2014 r. (sobota) r. o godz. 9.00 na terenie Kompleksu Sportowo-Rehabilitacyjnego w Górzycy  przy ul. Różanej 41. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 27 sierpnia 2013 r. do godz. 12:00  pod nr tel. 95 759 18 82. Turniej został dofinansowany ze środków Powiatu Słubickiego. Serdecznie zapraszamy! Dobra zabawa gwarantowana! Prezes GKT „SMECZ”.