Na boisku Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego w Górzycy odbyła się Spartakiada Pokoleń pod hasłem Sport bez barier. Imprezę zorganizowała Fundacja Kształcenia Kreatywnego z siedzibą w Pamięcinie w ramach realizacji zadania publicznego: Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej na terenie Powiatu Słubickiego. Miała ona charakter sportowo- rekreacyjny, a jej głównym celem  było propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia wśród młodszych i starszych mieszkańców okolicznych miejscowości,  zasad fair play, rozwijanie integracji środowiskowej i międzypokoleniowej. W zmaganiach turniejowych o Puchar Starosty Słubickiego wzięły udział drużyny piłki nożnej, piłki siatkowej oraz tenisiści stołowi.

Każdy z uczestników ponadto mógł sprawdzić się w konkursach sportowo- sprawnościowych oraz w wieloboju rodzinnym. Wiele emocji i uśmiechu budziły  konkurencje takie jak bieg farmera, rzut trampkiem, wyścigi w workach, z piłeczka palantową czy hula hop. Starsi i młodsi miłośnicy aktywności fizycznej przy muzyce świetnie bawili się podczas  pokazu  zumby prowadzonego  przez instruktorkę fitness.

Wyniki w rywalizacji turniejowej przedstawiają się następująco:

Puchar Starosty Słubickiego w piłce nożnej oraz w piłce plażowej wywalczyły  drużyny z Żabic. Puchar Starosty Słubickiego w tenisie stołowym dziewcząt zdobyła Anna Baran z Pamięcina. Puchar Starosty Słubickiego w tenisie stołowym chłopców wywalczył Daniel Stojanowski- również z Pamięcina.

Wszyscy uczestnicy Spartakiady otrzymali pamiątkowe dyplomy.