• top_small7.png
  • top_small4.png
  • top_small2.png
  • top_small3.png
  • top_small8.png
  • top_small6.png
  • top_small5.png
  • top_small9.png
  • top_small1.png
Smaller Default Larger

Wójt Gminy w Górzycy apeluje do rodziców oraz opiekunów dzieci i młodzieży aby podczas wakacji szczególnie mieli na względzie zapewnienie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży oraz zachowanie szczególnej ostrożności podczas prac polowych.  
Szczególna ostrożność wskazana jest także nad wodą. Należy korzystać z kąpieli w miejscach do tego wyznaczonych i strzeżonych. Czas letniego wypoczynku wymaga konieczności wzmożonej ostrożności rodziców i opiekunów dzieci i młodzieży na wsiach podczas prac polowych.

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Wiecej informacji o plikach cookies i polityce prywatnosci.

  Akceptuje plik cookies na tej stronie.