• top_small8.png
  • top_small9.png
  • top_small6.png
  • top_small5.png
  • top_small1.png
  • top_small4.png
  • top_small7.png
  • top_small3.png
  • top_small2.png
Smaller Default Larger

Zapraszamy dzieci z terenu Powiatu Słubickiego na transgraniczne  zawody wędkarskie w ramach realizacji projektu pn. „ II Transgraniczne zawody wędkarskie w Powiecie Słubickim”, które odbędą się w dniu 06.07.2014 r. na rzece Odra w Słubicach. Zawody będą miały na celu integrację dzieci i młodzieży z Polski i z Niemiec  poprzez wspólne wędkowanie oraz zabawę. Organizator oprócz zorganizowania rozgrywek wędkarskich przygotował także wiele niespodzianek dla najmłodszych w postaci gier i zabaw. 

Projekt został współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska (Województwo Lubuskie) – Brandenburgia 2007 – 2013, Fundusz Małych Projektów i Projekty Sieciowe Euroregionu „Pro Europa Viadrina” oraz budżetu państwa.

Całkowita wartość projektu: 9 824,00 euro Wysokość wsparcia z EFRR: 7 368,00 euro Wkład własny powiatu: 2 456,00 euro Dofinansowanie z budżetu państwa: 982,40 euro

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Wiecej informacji o plikach cookies i polityce prywatnosci.

  Akceptuje plik cookies na tej stronie.