• top_small3.png
  • top_small8.png
  • top_small9.png
  • top_small5.png
  • top_small6.png
  • top_small4.png
  • top_small7.png
  • top_small2.png
  • top_small1.png
Smaller Default Larger

Pierwszego czerwca br. w Sciechowie,  koło Lubiszyna rozegrane zostały III Indywidualane Mistrzowstwa Województwa Lubuskiego Skrzatów.Gminę reprezentowała Marta PIECHOTA, Aleksandra FRONK z Górzycy oraz  Julia HOJKA z Pamięcina. Dziewczyny pomimo krótkiego okresu przygotowawczego ( grę w tenisa rozpoczęły jesienią ubiegłego roku ) oraz stresu związanego z pierwszym turniejem w ich karierze, darmo skóry nie oddały. Na dziesięcioro startujących Marta P.  zajęła III miejsce, Ola F. oraz Julka H. miejsca w przedziale od 4 – 8. Dodatkowo Julka H. została uznana za najmłodszą zawodniczkę turnieju. 

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Wiecej informacji o plikach cookies i polityce prywatnosci.

  Akceptuje plik cookies na tej stronie.