• top_small1.png
  • top_small8.png
  • top_small3.png
  • top_small4.png
  • top_small2.png
  • top_small9.png
  • top_small6.png
  • top_small5.png
  • top_small7.png
Smaller Default Larger

Dnia  9 maja 2014 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Słubicach odbyła się XV edycja Wojewódzkiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie pn. „Bezpieczne wakacje z LUPO” dla uczniów klas V i VI szkół podstawowych z Powiatu Słubickiego.  W turnieju wzięło udział ponad 30 uczniów z naszego powiatu. To uczniowie Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego pod opieką p. Agnieszki Hytry reprezentowali naszą gminę w Turnieju.

 

Bartosz Żukliński, Grzegorz Kosmala i Michał Korotaj zmierzyli się z testem, który zawierał 50 pytań zamkniętych dotyczących m. in. bezpiecznych zachowań i sposobów unikania zagrożeń, zasad ruchu drogowego, udzielania pierwszej pomocy przedmedmedycznej.

   Celem Turnieju jest ograniczenie przestępczości oraz zjawisk patologicznych wśród dzieci i młodzieży poprzez edukację młodych ludzi z zakresu przeciwdziałania przemocy (w tym cyberprzemocy), bezpieczeństwa na imprezach masowych, zasad ruchu drogowego, zdrowego stylu życia, także kształtowanie postaw dzieci i młodzieży.

Wyniki tegorocznego Turnieju:

- I miejsce - Bartosz Żukliński ze Szkoły Podstawowej w Górzycy,

- II miejsce - Nikola Kozłowska ze Szkoły Podstawowej w Kowalowie,

- III miejsce - Alan Krajna ze Szkoły Podstawowej w Górzycy.

Zwycięzcy tegorocznego Turnieju otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Słubicach, Urząd Miejski w Rzepinie oraz Urząd Miejski w Słubicach. Nasz zwycięzca Bartosz Żukliński będzie reprezentował Powiat Słubicki w finale wojewódzkim w Gorzowie Wlkp.

Filip Hytry

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Wiecej informacji o plikach cookies i polityce prywatnosci.

  Akceptuje plik cookies na tej stronie.