Gminny Ośrodek Kultury w Górzycy zaprasza wszystkich chętnych do udziału w rajdzie rowerowym, który odbędzie się w dn. 25.04.2014 r. o godz. 16:00. Zbiórka przy Kompleksie-Sportowo-Rehabilitacyjnym. Trasa rajdu:  Owczary wzdłuż rzeki Odry – schronisko zwierząt – wzdłuż kanału do miejscowości Żabice – wigwam  nad jeziorem „Żabiniec” (pieczenie kiełbaski, gry i zabawy sportowe) – Górzyca. Łączna długość trasy ok. 20 km. W rajdzie może wziąć udział każdy, kto posiada sprawny rower, dzieci do 10 roku życia pod opieką dorosłych!  W przypadku złych warunków atmosferycznych rajd odbędzie się w innym terminie.  CHĘTNYCH ZAPRASZAMY! Organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Górzycy.