Smaller Default Larger

W dniu 12.04.2014r na kortach Kompleksu Sportowo-Rehabilitacyjnego Górzycki Klub Tenisowy  SMECZ rozpoczął sezon tenisowy.  W turnieju w kategorii OPEN wzięło udział 18 zawodników z terenu województwa lubuskiego i Niemiec. Zawody były rozgrywane w dwóch grupach wiekowych do 40 roku życia i „+ 40”.

Po zaciętych bojach w kategorii do 40 roku życia triumfował zawodnik Górzycy Wiesław Kowalczyk, drugie miejsce zajął Krzysztof Deptuch również z Górzycy, a na trzecim stopniu podium uplasował się Paweł Pietsch z Gubina. W kategorii „+40” pierwsze miejsce wywalczył Piotr Gręda z Gubina, drugie miejsce po pasjonującej walce zajął Leszek Kunicki z Kostrzyna nad Odrą, a trzecie miejsce przypadło Henrykowi Dobrowolskiemu z Starościna. Zawody odbywały się w miłej atmosferze przy przepięknej pogodzie. Całość zakończyła się tradycyjnie smażeniem kiełbasek przy ognisku. W imieniu Organizatorów składamy podziękowania wszystkim osobom, które przyczyniły się do przeprowadzenia turnieju.