Wraz z nadejściem wiosny rozpoczynamy tegoroczny sezon tenisowy! Pierwszy turniej rozegrany zostanie w kategorii OPEN o Puchar Wójta Gminy Górzyca i odbędzie się 12.04.2014 r.  (sobota) r. o godz. 10.00 na terenie Kompleksu Sportowo-Rehabilitacyjnego w Górzycy przy ul. Różanej 41. W zależności od ilości kandydatów Organizator przewiduje wprowadzenie dwóch kategorii wiekowych: do 40 i 40 +. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 10.04.2014 r.  pod nr tel. 95 759 18 82.Serdecznie zapraszamy! Dobra zabawa gwarantowana! Prezes Górzyckiego Klubu Tenisowego „SMECZ”.