Feriada z Gminnym Ośrodkiem Kultury - to sprawdzona i zaakceptowana przez najmłodszych forma spędzania czasu wolnego.  W tym roku w zorganizowanych przez nasz ośrodek zajęciach wzięło udział 34 dzieci z terenu gminy Górzyca. Program zimowiska obejmował zajęcia tematyczne z doświadczonymi instruktorami.

Znalazły się w nim: zajęcia integracyjne, warsztaty z doradcą z Młodzieżowego Centrum Karier podczas których w formie zabawy i quizów można było poznać tajniki zawodów, zajęcia taneczne podzielone na dwa panele tj. taniec współczesny i tradycyjny, zajęcia sportowe na których został rozegrany mini turniej tenisa stołowego, pobyt w małym spa, niezwykle ciekawą prelekcję nt. myślistwa  oraz zajęcia techniczno-plastyczne obejmujące budowanie karmników dla ptaków i wykonanie kartek walentynkowych,  zajęcia kulinarne z pieczeniem piernikowych serduszek. Organizatorzy zapewnili także wyjazd do kina na film pt. „Skubani”.  W każdym dniu na uczestników czekał gorący posiłek i pyszny deser. Słowem atrakcji co nie miara! Wszystkim tym, którzy przyczynili się do miło spędzonego czasu i zadbali o nasze pociechy  serdecznie DZIĘKUJEMY!